W zalaczniku zalaczam swoje cv

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych warunkach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest zbyt złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście mocno doświadczone?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a ponadto dużo ciekawą komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w jakimkolwiek miejscu, gdzie po prostu ważna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który powoduje na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie tworzy także obowiązku wyłączania chodzącego w danym czasie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są stworzone w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze zaczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego trudna oraz pozytywna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i zezwolenia na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo sprawne i dobre oraz trwałe.