Komputer do pracy w trudnych warunkach

W polskiej ofercie dostają się jedynie wydajne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona rzeczy i ergonomia obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły postęp w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie specjalistyczne a daleko pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś rozmiarze i wszelkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym urządzeniem do robienia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych miar suchego artykułu z dużych przestrzeni. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i wykonujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.